雅鉴首页
登录/注册
手机雅鉴
商家入驻
雅鉴艺术网
拍卖会
拍卖机构
拍品
艺术家
拍卖会
我的购物车
首页
实时拍
海外拍
拍卖日历
限时拍
直播
鉴定
实时拍
精美珠宝及腕表专场
精美珠宝及腕表专场
De Zwaan
精美珠宝及腕表专场
精美珠宝及腕表专场
图录号:
1 - 566
开拍时间:
2024年05月01日 16:00 开拍
拍卖地址:
荷兰 阿姆斯特丹
拍品件数:
565
围观人数:
1.55k
购买佣金:
29.5%
搜 索
图录号
落槌价
未知
1 Beneden wettelijk gehalte gouden broche, tevens hanger in de vorm van een schelp, 19e eeuw.
估价
600
未知
2 Frankrijk, 18 kt. gouden vierkante broche, laat 19e eeuw.
估价
400
未知
3 Gouden broche, vermoedelijk 18e eeuw.
估价
300
未知
4 Frankrijk, 18 kt. gouden broche, vermoedelijk rococo.
估价
500
未知
5 Hoog gehalte gouden rococo rouwring, 18e eeuw.
估价
1,000
未知
6 Beneden wettelijk gehalte gouden cannetille collier, 1e helft 19e eeuw.
估价
1,500
未知
7 18 kt. Gouden spangarmband, 19e eeuw.
估价
1,800
未知
8 Beneden wettelijk gehalte gouden firmament ring, ca. 1800,
估价
700
未知
9 Beneden wettelijk gehalte gouden markiesvormige rouwring, eind 18e eeuw.
估价
300
未知
10 Gouden markiesvormige rouwring, 18e eeuw.
估价
400
未知
11 18 kt. Gouden rouwring, 19e eeuw.
估价
160
未知
12 Een paar 18 kt. gouden trouwringen, 19e eeuw.
估价
200
未知
13 Belgie, zilveren hanger 'croix à la Jeanette', eerste helft 19e eeuw.
估价
未知
14 18 kt. Gouden broche, 19e eeuw.
估价
200
未知
15 Twee 14 kt. roodgouden cachets, 19e eeuw.
估价
300
未知
16 Beneden wettelijk gehalte roodgouden cachet, 19e eeuw.
估价
200
未知
17 18 kt. Gouden cachet, 19e eeuw.
估价
200
未知
18 14 kt. Gouden ring, 19e eeuw.
估价
300
未知
19 Frankrijk, 18 kt. Gouden camee hanger, 19e eeuw.
估价
500
未知
20 14 kt. Gouden rozetvormige opengewerkte broche, tevens hanger, 19e eeuw.
估价
300
1
2
3
4
5
6
7
…
29